MÖÖ-Lan turniir toimub 7.-9. juuni Rakett69 Teadusstuudiotes.
Turniiridel osalemiseks peab olema vähemalt 16 eluaastat vana ja omama MÖÖ-LAN võrgupeo piletit. Counter-Strike 2 turniir on jaotatud põhiturniiriks, auhinnafond on 10 000 eurot, ja lisaturniiriks, auhinnafondiga 1 750 eurot. Venemaalt või Valgevenest pärit mängijad ei tohi MÖÖ-LAN turniiril osaleda. Osalejatel peavad olema heas seisus Steami ja Faceiti kontod. See tähendab, et VAC-banned või muud moodi piiratud kontodega mängijad ei saa osaleda. Võisteldes tuleb osalejal käituda spordimehelikult. Erinevad kaebused ja pretensioonid tuleb esitada viivitamatult mänguvanale. MÖÖ-LAN ametlikuks suhtluskanaliks on Level1 Discord.
Counter-Strike 2 põhiturniiri auhinnafond jaguneb:
Counter-Strike 2 lisaturniiri auhinnafond jaguneb:
Auhinnarahad makstakse välja võistkondade kaptenitele 30 päeva jooksul pärast ürituse lõppu. Auhinnarahadelt peetakse kinni kõik vajalikud riiklikud maksud, mis on sätestatud Eesti Vabariigi Maksukorralduse seaduses.
Counter-Strike 2 lisaturniiril saavad osaleda võistkonnad, kes kukuvad põhiturniiril välja alagruppide Round-Robin mängudest.
Ülevaadet turniiridest saab näha Toornament.com keskkonnas ning mänge kantakse üle: eesti keeles twitch.tv/esport_eesti inglise keeles twitch.tv/hexism
Turniiri korraldajal on õigus eemaldada või muuta reegleid sellest eelnevalt teavitamata. Samuti on õigus teha otsuseid juhtumite osas, mis ei ole spetsiaalselt käsitletud reeglistikus, et säilitada õiglase mängu põhimõtted.
Põhiturniir on round-robin grupifaasis, millest edeneb 2 meeskonda. Teine faas mängitakse topelt eliminatsiooniga(double elimination) turniiripuus(bracket).
Turniir kasutab mängukliendi viimast saadaolevat versiooni. Kui viimast saadaolevat versiooni peab turniiri korraldaja mängitamatuks vigade või muude ekstreemsete muutuste tõttu, võidakse kasutada vanemat versiooni (juhul, kui see on võimalik).
Kaardi valimise protsess toimub 15 minutit enne mängu Discordis. Kui võistkond on üle 10 minuti hilinenud võib mängu administraator kaardivalikus esindada hilinenud meeskonda.
Mündiviske võitja otsustab, kas nad on võistkond A või võistkond B. Võistkond A alustab ning protsess näeb välja järgmine:
Alustamise poole valimine toimub ilma relvadeta(knife round).
Mündiviske võitja otsustab, kas nad on võistkond A või võistkond B. Võistkond A alustab ning protsess näeb välja järgmine:
Võistkond saab valida vastastiimi kaardivalikus alustatava poole. Otsustaval kaardil toimub poolte valimine ilma relvadeta(knife round).
Turniir mängitakse välja hetkel aktiivsetes Valve’i kaardigrupis (Valve Active Duty Map Group), mis koosneb kaartidest:
Järgnevaid seadeid kasutatakse mängudes:
Juhul, kui pärast kõigi 24 raundi mängimist on viik, mängitakse lisaaega parim kuuest. Iga lisaaja alguses jäävad võistkonnad poolele, millelt nad eelmisel poolel mängisid - poolajal pooli vahetatakse. Võistkonnad jätkavad lisaaegu, kuni võitja on leitud.
Iga osalejal on lubatud kutsuda esile paus (timeout) kolmkümmend (30) sekundit kuni kolm (3) korda regulatsiooniraundide ajal. Pausi saavad kutsuda osalejad mängusisese hääletussüsteemi kaudu (ESC → Call Vote → Call Tactical Timeout). Osalejatel on lubatud võtta kõik kolm pausi korraga. Vajadusel saab mängu admin pausi esile kutsuda ühepoolselt.
Järgmised tegevused on mängu ajal keelatud ja võivad põhjustada teie meeskonna eemaldamise turniirilt
Tiimi nimed ning avatarid (logod) ei tohiks sisaldada solvavat ega rassistlikku sisu. Kui märkate mängija/võistkonna, kes rikub seda reeglit, siis palun esitage tõendusmaterjaliga (ekraanipilt/salvestus) avaldus mängu administraatorile, et saaks vastu võtta meetmeid küsimuse all oleva mängija/võistkonna suhtes.