Counter-Strike 2

32 meeskonda, 3 päeva ja 2 turniiri

Esimesel MängudeÖÖ LANil anname Counter-Strike 2 parimatele võimaluse end proovile panna lausa kahel turniiril. Ajaloolise auhinnafondiga 5v5 põhiturniir algab juba reedeõhtuste grupimängudega, aga laupäeval jätkame juba kahel turniiril korraga.

Põhiturniir

Counter-Strike 2 põhiturniiril selgitatakse välja, kes viib koju ajaloolise auhinnafondi ja MängudeÖÖ esimese LANi võidukarika.
Grupimängud: round robin
Playoff: double elimination bracket
Auhinnafond10 000

Lisaturniir

Esimesel päeval põhiturniirist väljalangenud saavad laupäeval uue võimaluse end proovile panna lisaturniiril.
Formaat: selgub kohapeal vastavalt ajakavale
Auhinnafond1 500

LAN

Võrgupeo pilet tagab koha Counter-Strike 2 turniiril, mis sisaldab:
Lauakoht võrgupeol
Sissepääs ürituse alale 3 päeva vältel
Interneti- ja vooluühendus

Rendi arvuti

Tuled kaugelt? Kodune arvuti on kaablitega laua külge kleebitud? Arvutitark tuleb appi ja pakub esimesele 30 kiiremale võimalust rentida eriti vinge mänguriarvuti.

Majutus

MÖÖ-LANi külastajatele pakuvad mugavat ja soodushinnaga ööbimisvõimalust hotellid Ibis ja L'Ermitage.

Broneeri tuba otselingilt või salasõnaga ESPORT

Korduma kippuvad küsimused

Võrgupeol tagab mõnusa olemise isiklik arvuti, monitor ja lisaseadmed (hiir, klaviatuur, klapid, hiirematt). Lisaks tuleb kaasa võtta üks isiklik pikendusjuhe.
MÖÖ-LANi uksed avatakse reedel, 7. juunil kell 19:00. Üritusele saabudes vahetatakse veebist ostetud pilet käepaela vastu, mis tagab sissepääsu ürituse alal 3 päeva vältel.
Võrgupeo vanusepiiranguks on 16+
Counter-Strike 2 turniirikoha tagab CS2 võrgupeo pileti ost, mis lubab 5-liikmelisel meeskonnal osaleda nii põhi- kui lisaturniiril. Dota 2 turniiril registreerib meeskonna LAN pileti ost - pileti ostul palume märkida üles oma meeskonna nimi.
Rakett69 Teadusstuudiod jäävad avatuks kogu ürituse vältel ning käepaelaga on võimalik ürituse alale alati siseneda. Ürituse alal ei ole eraldi magamiseks ettenähtud ala, aga läheduses pakuvad hotellid Ibis ja L'Ermitage külastajatele soodushinnaga majutust.
Parkimine on kaardil märgitud kohtades ürituse ajal tasuta. Vaata kaarti siit.
Proovi oma meeskonnale leida asendusmängija. Meelelahutusüritusena ei tagasta piletiraha, aga anname õiguse pileti edasimüügiks
Ürituse alal on keelatud alkoholi tarbimine. Elektrivõrgu töökindluse tagamiseks palume koju jätta ka võrgupeoks mittevajalikud tehnikaseadmed.
Counter-Strike 2 ja Dota 2 turniirid toimuvad 5-liikmelistes meeskondades. Toredad tiimikaaslased soovitame leida Level1 Discordist. Kui soovid võrgupeole lihtsalt mängima tulla, siis saad seda teha LAN piletiga.